2104 Akvarell
E R Olsson, södermotiv, Signerad. Motivet: 25x37
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019 -
3141 Akvarell
E R Olsson, 'Havsörnar', 28x35
Såld: 300 kr
Såldes den 14 april 2003
Föremål som liknar akvarell E R Olsson
- Träfflista
- alla
- Visa alla